Planinsko društvo Zagorje ob Savi - Planinsko društvo Zagorje ob Savi

Za donacijo pri izdelavi izkaznic za naše tradicionalne pohode, se
najlepše zahvaljujemo podjetju Grafex Izlake.

_________________________________________________________________________________________

KIBUBA - vabilo k sodelovanju

Obveščamo vas, da je PD Zagorje ob Savi sklenilo pogodbo o sodelovanju s trgovino KIBUBA. Sodelovanje bo koristno tako za člane PD Zagorje ob Savi, ki se boste včlanili v klub Kibuba, kot tudi za samo društvo.
Vsak, ki se včlani v klub KIBUBA, prejme ob včlanitvi 30 storžev, ki predstavljajo popust ob nakupih v trgovinah Kibuba.
PD Zagorje ob Savi pa bo prejel 1% vrednosti vsakega nakupa članov kot dobropis za nakupe PD Zagorje ob Savi.

Zato vam bomo sploh na začetku tega sodelovanja poslali nekaj informacij o ugodnih nakupih.
Tokrat vam pošiljamo informacijo o možnosti vpisa v klub Kibuba. Postopek vpisovanja "Člani društva" je sledeč:
1. Odpremo link http://www.kibuba.com/?sID=17
2. Prijavimo se v spletno trgovino oz. "Kibuba klub".
2.1. Če še nismo prijavljeni v spletno trgovino oz. "Kibubin klub" izpolnimo spletni obrazec. Ko obrazec izpolnimo kliknemo osveži in nato izberemo član katerega kluba smo.
2.2. Če smo že prijavljeni v "Kibubin klub", vpišemo Uporabniško ime in Geslo, ter pritisnemo gumb "Osveži". Nato izberemo član Planinskega društva Zagorje ob Savi.
Vsak bo ob potrditvi članstva pridobil na svoj račun ustvarjen v "Kibuba Klubu" 30 storžev (popust), za lažji začetek oz. nadaljevanje nakupovanja.

Vabljeni!