Aktualno - PD - Planinsko društvo Zagorje ob Savi

Gorniški večer, 30.1.2016.
V soboto, 30.1.2016, smo v večnamenski dvorani Prostovoljnega gasilskega društva Zagorje Center, v sklopu 70-letnice PD Zagorje, organizirali Gorniški večer. Večer so nam popestrili gorski reševalec Miha Peternel z zanimivim predavanjem o delovanju GRS, Manca Čujež, s potopisnim predavanjem o Nepalu po potresu in Gregor Skoberne s projekcijo fotografij - preživeti en mesec v hribih, jih prehoditi in fotografirati. Vsem nastopajočim se najlepše zahvaljujemo! Gorniški večer je bil namenjen zbiranju prostovoljnih prispevkov za GRS- enota Ljubljana. Zbrati nam je uspelo 150 evrov, za kar se najlepše zahvaljujemo vsem, ki ste se nam pridružili na večeru. Najlepša hvala pa tudi občini Zagorje za podporo!

_________________________________________

PD Zagorje tudi na Alpe-adria sejmu, 29.1.2016.
V petek, 29.1.2016, smo se kot že nekaj let do sedaj udeležili sejma Alpe-adria na Gospodarskem rzstavišču v Ljubljani. Sejem je namenjen promociji turizma v Sloveniji. PD Zagorje se je na sejmu predstavljalo pod okriljem Planinske zveze Slovenije. Kako luštno je bilo lahko vidite v galeriji.

Slike v galeriji

_________________________________________

NAPOVEDUJEMO:

Nedelja, 14. februar 2016 28. spominski pohod po poteh 1. Štajerskega bataljona
na Zasavsko Sveto goro
Sreda, 30. marec 2016 Občni zbor PD Zagorje ob Savi
Sobota, 3. september 2016 Zbor Zasavskih planincev na Čemšeniški planini

______________________________________________

Tradicionalni pohod na Čemšeniško planino, 29. november 2015 - vsako zadnjo nedeljo v novembru PD Zagorje organizira tradicionalni pohod na Čemšeniško planino. Tako tudi letošnje leto ni bilo izjeme.
Prelepa zadnja novembrska nedelja je privabila na Čemšeniško planino veliko število planincev.

Upamo, da se naslednje leto spet vidimo v kakšnem številu!

Slike v galeriji
(Avtor slik: Ivica Skubic)