Razno - Mladinski odsek - Planinsko društvo Zagorje ob Savi

Državno tekmovanje Mladina in gore, 23.januar 2016 - je potekalo državno tekmovanje Mladina in gore za osnovnošolce v Tržiču. Vzporedno pa je potekalo še premierno srednješolsko tekmovanje Mladina in gore.
Iz našega društva sta se srednješolskega tekmovanja udeležili dve tekmovalki Katja in Ana, ki so pod mentorstvom Tine Arh osvojile odlično 9. mesto med 22. sodelujočimi ekipami.

Več na: PZS
___________________________________________

Regijsko Tekmovanje Mladina in gore
,  7. november 2015 - Regijsko tekmovanje Mladina in gore za osnovnošolce je letos potekalo v Bohinjski Bistrici. Tekmovanje je ekipno, namenjeno osnovnošolcem zadnje triade. Mladi tekmujejo v znanju iz planinske šole. Na regijski ravni in prvem delu državnega tekmovanja tekmovalci odgovarjajo na pisna vprašanja, najboljše ekipe pa v finalu državnega še v obliki kviza pred občinstvom. Poleg lepega vremena, so nam letos organizatorji postregli z odličnim spremljevalnim programom. Obisk Triglavskega narodnega parka v Stari Fužini, okroglo mizo za mentorje, različnimi igrami za otroke in s predavanjem fotografa Gregorja Skoberne. Kljub temu, da se naši tekmovalci niso uvrstili na državno tekmovanje, so se odlično odrezali na krstnem tekmovanju. Držimo pesti zanje naslednje leto!

Slike v galeriji

________________________________________________________________________________